300V Mélykút szivattyú és hybrid szolár vezérlés 255 méter emelési magasság 5,2 m³/h egyenáramú 300V 2200W Modell: 4DSC5.2-255-300-2200-A/D
  1. Mélykútszivattyú
  1. Szivattyú
  2. Mélykútszivattyú és alkatrészei
  3. Mélykútszivattyú
Cikkszám:
MELYKUTSZIVATTYU_300V_4DSC5-2-255-300-22
300V Mélykút szivattyú és szolár vezérlés 255 méter emelési magasság 5,2 m³/h egyenáramú 300V 2200W
Raktáron! Aktuális készlet :  1 db
Feszültség: (V):
300
Teljesítmény: (W):
2 200
Szivattyú átmérő (col):
4
Max. áramlás: (m³):
5,2
Max. emelési magasság: (m):
255
Önnél lehet (raktárról) :
Kockázatmentes vásárlás
180 napos elállás
Magyar cég, magyarországi raktár!
Máshol olcsóbban látta? Egyezzünk meg!
Csomagajánlatok
  • Részletek
  • Adatok
Részletek
Mélykút szivattyú AC/DC
Különlegessége az egyenáramú kivitel
és a szolár vezérlésen túl, hogy hálózati áramról is üzemeltethető.
Automatikusan vált bemenő feszültség függvényében AC/DC között.
Ha kevés a víz a tartályban, elindítja a szivattyút.
Ha eléri a beállított magasságot, akkor pedig leállítja.
Másik webshopunkban találja a megfelelő napelemes öntöző szivattyú készletet ehez a szivattyúhoz.
A lenti bekötési rajzra kattintva bővebb információkat tudhat meg:
Váltóáramú mélykút szivattyú
Mélykútszivattyú műszaki adatok
Teljesítmény: 2200W
Feszültség: 300V AC/DC
Maximális vízhozam: 5,2 m3/h
Maximális emelési magasság: 255 m
Emelési magasság (m) 231,33 211,64 185,12 157,99 136,06 114,23 98,42 82,51 63,23 35,69 5,6
Áramlás (m3/h) 0,52 1,11 1,52 2,03 2,51 3,12 3,58 4,04 4,51 5,16 5,65
Szivattyúház átmérő: 4"
Csatlakozó mérete: 1,25"
Csatlakozó kábel hossza: ~2 m
Súlya: 17 kg
Vezérlés műszaki adatok
Napelemes szabályzó hybrid inverter típusa: A300
Bemeneti teljesítmény: 2500W
Bemeneti feszültség DC: min. 80V
Bemeneti feszültség DC: max. 420V
Bemeneti feszültség AC: min. 85V
Bemeneti feszültség AC: max. 280V
Bemeneti áramerősség: max 17A
Ajánlott üzemi feszültség: 300-400V
Működési hőmérséklet tartomány: -15°C - 60°C
Ajánlott napelem: 6 db 41V 400W
Keresse webáruházunkban: www.nemsemmi.hu
A csomag tartalmaz:
 - mélykút szivattyú
 - szolár szabályzó
 - rozsdamentes úszókapcsoló
További kiegészítők a képeken láthatók.
A termék megrendelésre érkezik, a várható szállítási idő 2-3 hónap.
30% előleg kifizetésére lesz szükség beszállítás megkezdéséhez!