110V Mélykút szivattyú és hybrid szolár vezérlés 67 méter emelési magasság 5,2 m³/h egyenáramú 110V 750W Modell: 4DSC5.2-67-110-750-A/D
  1. Mélykútszivattyú
  1. Szivattyú
  2. Mélykútszivattyú és alkatrészei
  3. Mélykútszivattyú
Cikkszám:
MELYKUTSZIVATTYU_110V_4DSC5-2-67-110-750
110V Mélykút szivattyú és szolár vezérlés 67 méter emelési magasság 5,2 m³/h egyenáramú 110V 750W
Raktáron! Aktuális készlet :  3 db
Feszültség: (V):
110
Teljesítmény: (W):
750
Szivattyú átmérő (col):
4
Max. áramlás: (m³):
5,2
Max. emelési magasság: (m):
67
Önnél lehet (raktárról) :
Kockázatmentes vásárlás
180 napos elállás
Magyar cég, magyarországi raktár!
Máshol olcsóbban látta? Egyezzünk meg!
Csomagajánlatok
  • Részletek
  • Adatok
Részletek
Mélykút szivattyú AC/DC
Automatikusan vált bemenő feszültség függvényében AC/DC között.
Ha kevés a víz a tartályban, elindítja a szivattyút.
Ha eléri a beállított magasságot, akkor pedig leállítja.
Másik webshopunkban találja a megfelelő napelemes öntöző szivattyú készletet ehez a szivattyúhoz.
A lenti bekötési rajzra kattintva bővebb információkat tudhat meg:
Váltóáramú mélykút szivattyú
Mélykútszivattyú műszaki adatok
Teljesítmény: 750W
Feszültség: 110V AC/DC
Maximális vízhozam: 5,2 m3/h
Maximális emelési magasság: 67 m
Emelési magasság (m) 65,27 57,83 51,71 44,87 39,47 34,47 28,45 24,88 18,45 12,23 6,72
Áramlás (m3/h) 0,53 1,02 1,51 2,02 2,5 3,02 3,53 4,1 4,51 5,07 5,5
Szivattyúház átmérő: 4"
Csatlakozó mérete: 1,25"
Csatlakozó kábel hossza: ~2 m
Súlya: 15 kg
Vezérlés műszaki adatok
Napelemes szabályzó hybrid inverter típusa: A110
Bemeneti teljesítmény: 1500W
Bemeneti feszültség DC: min. 80V
Bemeneti feszültség DC: max. 420V
Bemeneti feszültség AC: min. 85V
Bemeneti feszültség AC: max. 280V
Bemeneti áramerősség: max 17A
Ajánlott üzemi feszültség: 110-400V
Működési hőmérséklet tartomány: -15°C - 60°C
Ajánlott napelem: 3 db 41V 400W napelem